VEĽVYSLANECTVO MLÁDEŽE SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Youth Embassy of Slovak Republic

[:sk]Kultúrna diverzita, láska, odlišnosť, tolerancia, rovnosť... Aj toto sú jedni zo základných piliérov Európy, ktorú spoločne budujeme. [:][:sk]Chceš nejako prispieť aj TY? Veľvyslanectvo mládeže Slovenskej republiky ti prináša jedinečnú možnosť zúčastniť sa na medzinárodnom tréningu „One Image, One Message“ v Niš (Srbsko), v jednom z najstarších Balkánskych a Európskych miest, ktorý bude trvať od 30.3.2014 do 6.4.2014. Základnými cieľmi projektu je získať poznatky o medzikultúrnom dialógu, kultúrnej diverzite či začleňovaní jednotlivých znevýhodnených skupín do spoločnosti, ďalej naučiť sa využívať kreatívne metódy blízke mladým ľuďom, ako je napríklad fotografia a video, pri promovaní kultúrnej diverzity a zaraďovaní sa do spoločnosti a v neposlednom rade získať informácie o programe Mládež v akcii, Európskej dobrovoľníckej službe a YouthPass.

Projekt je financovaný programom Mládež v Akcii, ktorý pokryje náklady na ubytovanie, stravu, pracovné materiály a 70% cestovných nákladov.

Spoločne s participantmi z Bosny a Hercegoviny, Chorvátska, Turecka, Bulharska, Talianska, Macedónska, Srbska, Poľska a Rumunska budeš mať možnosť získať mnoho skúseností a spoznať skvelých ľudí. Viac informácií o projekte nájdeš v InfoPacku alebo napíš mail na office@vmsr.sk .

Koho hľadáme?

Ak máš od 15 do 30 rokov, angličtinu na dobrej konverzačnej úrovni a chceš sa naučiť niečo nové, pošli svoj životopis v angličtine a pár viet o tom, prečo by sme mali vybrať práve teba mailom na office@vmsr.sk do 20.2.2013.

Si mladý a máš potenciál. My ti ponúkame možnosť ho využiť.

Viac info tu.[:]